Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024jest już otwarta! Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej informacji.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Język angielski

Język angielski

Język angielski jest podstawowym językiem międzynarodowym. W dzisiejszych czasach nieznajomość tego języka może spowodować znaczne utrudnienia w komunikacji poza granicami naszego kraju. Podstawa programowa przygotowana dla przedszkoli przewiduje nauczanie Dzieci wyłącznie najbardziej podstawowych zwrotów.

 

W naszym przedszkolu postanowiliśmy pójść o krok dalej. Chcielibyśmy, aby nasi Podopieczni nie tylko nauczyli się podstaw języka angielskiego, ale również polubili komunikowanie się w języku obcym. Dzięki interaktywnym zabawom Dzieci chętniej uczą się nowych słów i zwrotów. Kluczowe jest użycie specjalnych metod i technik, które dają możliwość na poznawanie języka angielskiego w sposób bardziej twórczy i aktywny, co dokonuje się poprzez odpowiedni dobór ćwiczeń oraz materiałów dydaktycznych. W tym wszystkim kluczową rolę odgrywa również użycie nowoczesnych technologii – m.in. tablicy multimedialnej, a także innych aktywizujących sposobów pracy z najmłodszymi.

 

Co istotne, w naszym przedszkolu dbamy o to, aby ta wiedza była wykorzystywana na bieżąco w codziennej obecności Dziecka w przedszkolu, a nie tylko na lekcjach językowych. Właśnie dlatego stawiamy na to, aby do powszedniej komunikacji w przedszkolu implementować te zwroty i wyrazy, które Dzieci już poznały.

 

W ten sposób wzbudzamy bezpośrednie zainteresowanie naszych Małych Pociech językiem, a także poszerzamy ich słownictwo. Misją naszego przedszkola jest nie tylko przygotowanie Dzieci do dalszego kształcenia językowego, ale nauczenie ich używania języka angielskiego w swoim codziennym życiu, co później ma naprawdę imponujący wpływ na łatwość w przyswajaniu wiedzy przez Dziecko.

Data dodania: 2021-02-20 12:57:50
Data edycji: 2021-05-14 13:23:00
Ilość wyświetleń: 426

"Pomóż mi zrobić to samemu"

Maria Montessori
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook